fbpx
Page Loader

Kup moją książkę!

kulinarne nawigacje

Ruszyła przedsprzedaż mojej autorskiej książki kucharskiej. Emocje są ogromne! Daję Ci możliwość zarezerwowania i kupienia książki, zanim jeszcze pojawi się na rynku – i to w specjalnej cenie!

Kupując książkę w PRZEDSPRZEDAŻY w 1 tygodniu pomiędzy 5-11 października napiszę Ci osobistą dedykację. Jej treść wpisz w okienku „uwagi do zamówienia” podczas składania zamówienia.


Kupując książkę w PRZEDSPRZEDAŻY między 5.10 a 8.11 otrzymasz mój osobisty autograf w zakupionej książce.

KUP KSIĄŻKĘ JUŻ TERAZ!

Książka przestawia pomysły na 4 różne sposoby z wykorzystaniem jednego produktu w wersji na słodko lub słono oraz w wersji pieczonej, duszonej i gotowanej. Znajdziesz tu wiele pomysłów na to, jak urozmaicić swoją dietę, by jeść więcej warzyw i owoców.

W książce dominują przepisy:

 • jednogarnkowe/ jednoblaszkowe
 • łatwe i proste w przygotowaniu
 • niewymagające tysiąca przypraw z całego świata

Superprzystępna kuchnia wegetariańska dla każdego!

Kuchnia wegetariańska to przede wszystkim smaki, kolory i zapachy. Znajdziesz tutaj oryginalne i urozmaicone przepisy, które sama sfotografowałam. To uczta dla smakoszy i zwolenników porcji witamin w każdym posiłku. Znajdziesz tu receptury łatwe w wykonaniu i znakomite w smaku. To idealne propozycje dla jaroszy i zwolenników dobrej polskiej kuchni.

 

Ile rozdziałów ma książka?

Książka podzielona jest na 8 rozdziałów:

 1. Przekąski
 2. Śniadanie
 3. Obiad
 4. Przetwory
 5. Wytrawne wypieki i chleb
 6. Słodkie wypieki i ciasta
 7. Desery
 8. Przepisy konkursowe

 

Dla kogo jest książka?

Dla Ciebie. Dla Twojej mamy, córki, przyjaciółki, może męża? Dla każdego, kto odwiedza mój blog, gotuje ze mną na warsztatach w całej Polsce lub przed ekranem monitora podczas naszych wspólnych warsztatów. Chcę być z Tobą również wtedy, gdy zdecydujesz się zostać w domu, w zaciszu swojej kuchni, z zamkniętym laptopem i wyciszonym telefonem. Książka to intymna  relacja, której chcę być częścią.

Do zobaczenia w Twojej kuchni!