Nachodzi Cię nagle ochota na pizzę, dzwonisz, zamawiasz. Bierzesz rozmiar XXL z podwójnym serem i swoimi ulubionymi dodatkami. Dorzucasz colę. Mieszkasz poza strefą bezpłatnej dostawy, więc dostawca dolicza 7 zł za jej dowóz. Zgadzasz się bez wahania, masz przecież ochotę na pizzę. Całkowity koszt zamówienia to 60 zł. Zjesz ją w 15 min, może zostanie ci na śniadanie. Kwadrans przyjemności i pełny brzuch na kilka godzin. Jak spożytkować te 60 zł lepiej?

A teraz pomyśl, że dokładnie tyle, ile zapłaciłeś za 15 minut przyjemności, kosztuje moja książka.

Dlaczego warto kupić moją książkę?

Po co Ci to piszę? Bo w cenie jednego posiłku ja oferuję Ci 100 przepisów, które mogą zrewolucjonizować Twoje podejście do gotowania, do przepisów i do samych warzyw. Dorzucam mnóstwo porad i wskazówek, jak gotować szybciej i sprawniej!

Pokażę Ci, że pięknie wyglądające posiłki wcale nie wymagają stania godzinami nad kuchennym blatem. Mnóstwo przepisów z tej książki jest jednogarnkowa, jednomiskowa lub jednoblaszkowa. A Ty masz czas na robienie innych rzeczy.

Pokażę Ci, czym zastąpić w kuchni mięso, bez straty na smaku i przyjemności. Urozmaicę jadłospis, który już znasz, a typowym daniom nadam zupełnie nowy wymiar.

Przeprowadzę Cię przez różne sezony i wskażę jak wykorzystać najpyszniejsze owoce i warzywa w inny sposób niż znasz do tej pory.

Nie będę udziwniać, będę ulepszać!

Zdradzę Ci też przepisy na moje ulubione dania – te, które gotuję od lat i których receptury cierpliwie dopracowywałam oraz te, które okazały się dla mnie samej genialnym przepisem.

Cena książki obecnie w przedsprzedaży wynosi 50,00 + koszty przesyłki 15 zł. Czyli tyle co Twoja pizza+ cola w dostawie!

Mało tego dostaniesz moją książkę z wyjątkowym, spersonalizowanym autografem, wysłaną pod dowolny adres.

Regularna cena książki od 10 listopada  będzie wynosiła 59,99 zł + wysyłka 15 zł.

Może planujesz sprawić komuś prezent i chciałbyś, aby moja książka trafiła do tej osoby ze specjalną dedykacją? Nie ma sprawy! Wystarczy, że składając zamówienie wspomnisz o tym w zakładce “uwagi”. A może sprawisz prezent sam sobie?

Pamiętaj, że zamawiając książkę, ogromny prezent sprawiasz też mi. Każdy zamówiony egzemplarz będzie dowodem na to, że moja pełna pasji praca była warta wszelkich starań i ogromnego nakładu pracy jaki w nią wkładałam przez ostatnie 4 miesiące. Kupując moją książkę udowodnisz mi, że marzenia naprawdę się spełniają.

Do zobaczenia w Twojej kuchni!

Uściski dla Ciebie!

 

Print Friendly, PDF & Email

Mogą Cię również zainteresować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Required fields are marked *